ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13835580
*
nr 1383 5580
Spegel
Reliefdekor, 75x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:56:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 19:43:32
1
100 kr
7/3 11:17:33
2
250 kr
7/3 13:54:33
3
200 kr
7/3 13:54:33
2
250 kr (Budbetjänt)
7/3 16:55:35
1
300 kr
8/3 17:30:59
2
350 kr
8/3 18:58:56
1
400 kr
8/3 20:48:56
3
Vinnande bud
8/3 20:51:00
1
500 kr
8/3 20:51:00
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: reliefdekor spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1383 5580
Spegel
Reliefdekor, 75x46 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 19:43:32 | 1 | 100 kr |
7/3 11:17:33 | 2 | 250 kr |
7/3 13:54:33 | 3 | 200 kr |
7/3 13:54:33 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
7/3 16:55:35 | 1 | 300 kr |
8/3 17:30:59 | 2 | 350 kr |
8/3 18:58:56 | 1 | 400 kr |
8/3 20:48:56 | 3 | Vinnande bud |
8/3 20:51:00 | 1 | 500 kr |
8/3 20:51:00 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: reliefdekor spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27